Akvaryumda Balık Besleme Oyunu

Oyun Hakkında

Akvaryumda Balık Besleme Oyunu

Description

Akvaryumda Balıkları büyütmek için oyunun dolmasını bekliyoruz. İlk başta akvaryum boş olarak karşınıza çıkacak. SHOP’tan balıkları ve yemlerini alabiliyorsunuz. Oyun başladığında belirli miktarda paranız olur. Bu parayı akvaryuma balık ve yem alarak kullanabilirsiniz.

Akvaryuma alacağınız balıkları daha sonradan satabilirsiniz. Satmanız için kaliteli yemler kullanmanız ve balıkların değerlerini arttırmanız gerekir. 5, 15, 25, 35, 45, 60, 70$ değerinde çeşitli balıkları satın alabilirsiniz. Balıkları alabileceğiniz gibi akvaryumun temizlik malzemelerini ve balıklarınız için gereken yemleri de satın alabilirsiniz.

Akvaryumda balıkları büyütürken temizlik malzemelerinden vakum, vitamin gibi malzemeleri de satın alarak akvaryumu temizliğini sağlayabilirsiniz. Balıkları büyüttükten sonra satabilirsiniz. Akvaryumda balığın üzerine tıklayarak balığın değerini görebilirsiniz. Değeri artan balıkları satarak kendinize yeni balıklar ve yemler satın alarak akvaryumunuzu büyütebilirsiniz.

Instructions

Gelen aramalar: balk besleme oyunlar,akvaryumda balık besleme oyunu,akvaryumda balık besleme oyunu oyna,balık besleme oyunu,balık besleme oyunları,akvaryumda balık besleme oyunları,akvaryumda yumurtlayan balık besleme oyunu,akvaryum da balik besleme oyunu